Car - Star / obytné vozy
Hyundai Centrum Praha s.r.o.
Českobrodská 42
190 12  Praha 9 - Dolní Počernice
Tel.: +420 703 585 806
E-mail: recepce@car-star.cz

Z našeho blogu

Dovolená v Německu a v Dánsku

Dovolená v Německu a v Dánsku
kategorie cestování
datum 8. 8. 2018
 
 1. 180 km Praha - kemp Natur und abenteuer camping Bautzen. Zázemí (koupelny, toalety) naprosto čisté, vše nové, friendly place. Pro děti připravené programy (dcera měla keramiku).
  Cena eur 7 dospělý, eur 4 dítě (3-15 let) a/noc, eur 8 za obyt.viz. Bautzen  - historické městečko - v okolí veřejné koupaliště,  Dinosaur park, hrady a zámky UNESCO Naturpark, okolí plné jezer,  výborné místo na cyklistiku.
 2. Po cestě návštěva města Lűben - projížďka kanály kajakem, pěkná restaurace u vody, u půjčovny lodí. Odjezd směrem Berlin 17.30 .Všechny kempy  zavírají v této lokalitě ve 20.hod.
  Nocování na parkovišti pro kempaře ve městě Neuroppin. Eur 6/noc. Bez elektriky, ale klidná část, restaurace 700 m. Ujeto 230 km.
 3. Odjezd do kempu na ostrove Fehmarn (Německo), najeto 300 km
  Camping am Deich - kemp v přírodní rezervaci hned u moře (moře mělo 20 stupňů) , vše čisté,  ale soc. zařízení "retro", majitelé kempu velmi přátelští a příjemní lidé. Restaurace v kempu Schnitzelhouse - vaří rodina, jídlo a obsluha vynikající - třeba rezervace.
 4. Nocování v kempu am Deich. Výlet na kole do města Burg do muzea ponorky (rodinné vstupné eur20) prohlídka skutečné ponorky. 17 km na kole jedna cesta. Krásný západ slunce z pláže v  kempu.
 5. Odjezd z kempu Am Deich do kempu v Dansku Storebelt.
  Z přístavu Puttgarden odjezd trajektem do Dánska (45 minut, rodinný lístek eur150) lze koupit i předem na internetu. Po cestě zastávka ve  vesnice Vikingu Trelleborg (vstup zdarma). Kemp Storebelt - u moře (špinavé), v kempu je dětské hřiště, bazén, veškeré soc. zařízení pro kempaře. Čistota kempu 3 z 5. 1 noc - 40 eur
 6. Z kempu Storebelt odjezd do kempu u Severního moře Hvidbjerg Strand Camp  (230 km) ,má 5 hvězdiček, leží u písečné pláže. Možnost si i pronajmout domek. Vše luxusně vybavené pro kempaře (dokonale čisté soc. zařízení, plně vybavené kuchyně, prádelny, několik restaurací, aquapark, western vesnice, několik obrovských dětských hřišť) 1 km od kempu je vesnice Oksby  s obchody, kavárny, restauracemi, perfektní podmínky na výlety na kole.
  Cena vysoká cca od eur 100 do 115 eur/noc - dle pronajmutí velikosti místa.
  Kemp je pro děti paradise. pláž v kempu. placený prostor 200 m2 v kempu bazén v kempu
  western vesnička v kempu
 7. Další noc v kempu Hvidbjerg Strand. Den strávený s dětmi u moře, v aquaparku a k večeru prozkoumání vesnice Oksby (1km). Vesnice je v období letním plná turistů, téměř se nedá plynule jít po chodníku.  I ceny v místních obchodech a restaurací odpovídají velké koncentraci turistů.V Dánsku je obecně draho. 
 8. Další nocování v kempu Hvidbjerg Strand. Den strávený výletem na kole ,4km do muzea bunkru Tirpitz Blavand. Zbytek dne strávený s dětmi u moře.
 9. Odjezd z kempu Hvidbjerg Strand do kempu Rőderr's Park v Soltau. (40 eur/noc) Najeto 410 km. Kemp je umístěný u malého rybníka v krásném zeleném prostředí. Velmi klidné a příjemné místo. Restaurace v kempu má velmi dobrou kuchyni a servis je na výbornou. Prostředí a atmosféra byla tak příjemná, že jsme zůstali 2 noci. Pár kilometrů od kempu je Heide Park ( obdoba Diesnylandu), výlety na kole, procházka lesem.
 10. Výlet na kole 11 km celkem - téměř po rovině, cyklostezky dobře značené, v Soltau mají vyhlášenou italskou zmrzlinu (motivace pro děti) zbytek dne strávený v kempu, pro děti dětské hřiště, krmení kachen a ryb. Místo na karavan/obytný vůz v kempu.
  Projížďka lesem na kole. Náměstí Soltau.
 11. Odjezd z kempu Rőders Park směrem Dresden ( pomalé přibližování směr Praha) .
  Najeto 420 km. Přenocování v kempu Rheinsberg. Velmi prostý a malý kemp, leží hned vedle veřejného koupaliště. Majitelé kempu velmi příjemní. 30 eur/noc
 12. Den poslední. Odjezd směr Praha. Zastávka ve městě Pirna. Jak někteří kempují.

Nejčtenější

Prodloužený víkend Jihomoravský kraj

30. 9. 2020

CESTUJEME PO ČECHÁCH

13. 8. 2020

Zrušení veletrhu For Caravan!

10. 3. 2020

Kategorie

Archív

Naše tipy na nejkrásnější cesty

Hledáte nejlepší destinace, kam vyrazit se svým obytným vozem? Máme pro vás tipy na nejlepší dovolenou, známe nejkrásnější místa, kam lze zajet po čtyřech kolech. Ať jezdíte rádi za sluníčkem, za mořem nebo do hor, u nás najdete bezvadné tipy na cesty. Využijte našeho užitečného pomocníka na cesty, kterého píšeme společně s našimi zákazníky. 

Asistence online
Pojištění na cestách
Kam Vyrazit
Rady na cesty
powered by Kentico / designed by Face Up