Car - Star / obytné vozy
Hyundai Centrum Praha s.r.o.
Českobrodská 42
190 12  Praha 9 - Dolní Počernice
Tel.: +420 703 585 806
E-mail: recepce@car-star.cz

Z našeho blogu

Cesta Machových

Cesta Machových
kategorie cestování
datum 14. 8. 2017
Dne 27.7.2017 jsme si vyzvedli obytný vůz Giotty line W45. Musím říci, že jsem byla velmi spokojená se službami Car-Star. Neměli jsme vůbec žádnou zkušenost s cestováním obytným vozem. Po podrobné instruktáži jsme bez problémů všechno zvládli. Naše cesta směřovala do Francie.
První noc jsme spali u dálnice v Saarbrickenu a ráno jsme jeli do Paříže. Odpoledne jsme auto parkovali v kempu Paris Est a vyrazili na kolech po Paříži, 2.den jsme strávili také v Paříži, ale využili jsme městské dopravy.28.8. jsme se přesunuli do Orleáns- kemp La Ferté St Aubin, tam jsme strávili 3noci. Manžel se účastnil MTBO závodů v okolí Orleáns a navštívili jsme zámky u Loáry ať už autem anebo na kolech. Další noc jsme přespali na volném parkovišti v blízkosti shromaždiště závodů. Následoval přesun do La Rochelle. Tam jsme dorazili asi ve 23hod a nedokázali jsme najít parkovací stání a nakonec js me přespali spolu s dalšími obytnými vozy u nákupního centra. Na kolech jsme projeli pobřeží atlantického oceánu a přejeli most na Ille de Re, kde jsme se vykoupali. Již večer jsme se přesunuli směrem k Limoges, kde jsme přespali u dálnice na parkovišti. Ráno jsme se přesunuli k jezeru Valiéres, kde jsme doplnili vodu, záchod, vykoupali jsme se, nasbírali houby a pokračovali k sopečné hoře Puy de Domme, ještě večer jsme zdolali její vrchol a přespali na vedlejší cestě u lesa. Další cesta směřovala k sopečnému jezeru severně od Flermontu, koupání a okruh a další delší přejezd k Besancon. Večer jsme opět zaparkovali u silnice a ráno jen kousek přejeli k vodopadům-Cascades du harrison a po treku jsme se vykoupali v blízkém jezeře. Pak následovala cesta přes Německo domů do Prahy. Ujeli jsme celkem 3800km autem, 190km na kole, vystoupali do výšky 1500m.nm., koupali jsme se v řekách, jezerech, v oceánu. Sbírali hou by, navštívili města, památky. Prožili jsme krásných a pestrých 12dní.

Děkujeme Jana Machová
 

Nejčtenější

Prodloužený víkend Jihomoravský kraj

30. 9. 2020

CESTUJEME PO ČECHÁCH

13. 8. 2020

Zrušení veletrhu For Caravan!

10. 3. 2020

Kategorie

Archív

Naše tipy na nejkrásnější cesty

Hledáte nejlepší destinace, kam vyrazit se svým obytným vozem? Máme pro vás tipy na nejlepší dovolenou, známe nejkrásnější místa, kam lze zajet po čtyřech kolech. Ať jezdíte rádi za sluníčkem, za mořem nebo do hor, u nás najdete bezvadné tipy na cesty. Využijte našeho užitečného pomocníka na cesty, kterého píšeme společně s našimi zákazníky. 

Asistence online
Pojištění na cestách
Kam Vyrazit
Rady na cesty
powered by Kentico / designed by Face Up