Car - Star / obytné vozy
Hyundai Centrum Praha s.r.o.
Českobrodská 42
190 12  Praha 9 - Dolní Počernice
Tel.: +420 703 585 806
E-mail: recepce@car-star.cz

Z našeho blogu

Výlet Giro d`Italia

Výlet Giro d`Italia
kategorie cestování
datum 30. 5. 2018
Výlet Giro d`Italia 2018
 
S přáteli jsme se již potřetí vypravili na první vrchol letošní cyklistické sezóny, stoprvní ročník závodu Giro d`Italia.
Po loňské skvělé zkušenosti jsme se opět rozhodli jet obytným autem od společnosti Car-Star. Po převzetí krásného, fungl nového auta jsme naložili věci a vyrazili směr Itálie.
Hned na začátek jsme zamířili na legendární kopec Zoncolan, jeden v hlavních taháků letošního Gira. Následující den jsme se podívali na start další etapy a zmoklí vyrazili směr Sella Ronda za lepším počasím. Užili jsme si krásný výlet dolomitskými průsmyky a přes město Trento, ve kterém byl start časovky, přejeli na naší poslední letošní štaci, jezero Lago di Garda.
Byl to krásný týden, plný úžasných zážitků a obytné auto od Car-Star byla opět skvělá volba. Už se moc těšíme na příští ročník a doufáme, že se nám ho podaří zvládnout ve stejné pohodě.
Děkujeme společnosti Car-Star za další skvělý zážitek.

 
 

Nejčtenější

Prodloužený víkend Jihomoravský kraj

30. 9. 2020

CESTUJEME PO ČECHÁCH

13. 8. 2020

Zrušení veletrhu For Caravan!

10. 3. 2020

Kategorie

Archív

Naše tipy na nejkrásnější cesty

Hledáte nejlepší destinace, kam vyrazit se svým obytným vozem? Máme pro vás tipy na nejlepší dovolenou, známe nejkrásnější místa, kam lze zajet po čtyřech kolech. Ať jezdíte rádi za sluníčkem, za mořem nebo do hor, u nás najdete bezvadné tipy na cesty. Využijte našeho užitečného pomocníka na cesty, kterého píšeme společně s našimi zákazníky. 

Asistence online
Pojištění na cestách
Kam Vyrazit
Rady na cesty
powered by Kentico / designed by Face Up