Car - Star / obytné vozy
Hyundai Centrum Praha s.r.o.
Českobrodská 42
190 12  Praha 9 - Dolní Počernice
Tel.: +420 703 585 806
E-mail: recepce@car-star.cz

Z našeho blogu

Cesta pana Novotného

Cesta pana Novotného
kategorie cestování
datum 20. 7. 2017
Týden s obytňákem 29.6. – 7.7.2017

Po velmi vstřícném zapůjčení a trpělivém zaškolení v obsluze vozidla v Car-Star jsme vyrazili z Prahy do lůna přírody – k Pastvinské přehradě na východočesku do obecního kempu Šlechtův palouk. Přijetí vlídné, místo překrásné, čistý vzduch, koupání i kemp😊. Během večera jsme zažili nálet chroustíků – stovky se jich rozhodly usadit se v nějaké skulině „našeho“ obytňáku. Ocenili jsme inteligentní vybavení půjčeného vozu sítěmi proti hmyzu, které opravdu důsledně brání jeho vniknutí – perfektní. Nálet trval asi hodinu – téměř jako v hororu ptáci! Termín se povedl, v kempu jsme byli téměř sami.
Během soboty jsme si obytňákem, který hravě zvládal podhorské zatáčky a serpentiny, vyrazili do nedalekého Kunvaldu – místa rozkvětu Českých bratří  a působiště Jana Amose Komenského. Aby se i děti nabažily, „přeobytňákovali“ jsme se k lanovému parku Říčky a zařádili si v něm.
Neděle byla ve znamení kultury – Smetanova Litomyšl. Krásně jsme zaparkovali nedaleko náměstí a mimo jiné shlédli představení divadla pro děti MOPEADD – Šípková Růženka – bavili se i dospělí😊 – doporučujeme. Pak následoval noční přejezd do Legolandu v německém Gunzburgu – nedaleko od Mnichova.
Pondělí a úterý si obytňák po náročné cestě odpočíval v „Legokempu“ a my si s dětmi užívali v Legolandu.
V noci na středu přesun k Halštatskému jezeru v Rakousku – v nádherných Alpách – Dachstein. Velmi příjemný kemp Camp am See – stylový, čistý, přívětivý! Celá středa strávená u jezera Hallstat, koupání, relaxace, výhledy.
Čtvrtek ve výšce cca 2000 metrů nad mořem! Výjezd lanovkou nejdříve k „Mamutí jeskyni“, minitůra alpským průsmykem a pak výjezd na Krippenstein! Nádhera! Lanovka zdolá několikakilometrovou vzdálenost jen s jedním podpěrným sloupem – a když je mírný vánek😊 No rozhodně stojí za zažití! Pak nádherné rozhledy z vrcholu, zvláště pak z vyhlídky 5 prstů! Doporučujeme.
No a pak již jen noční přejezd zpět do Prahy. Věru se nám nelehko loučilo s naším „novým domovem na kolečkách“😊! Vozidlo bylo perfektně připraveno, zvládlo vše bez sebemenšího zaváhání. Moc děkujeme paní Kuderové z recepce a technikovi Jakubovi Kahounovi za jeho trpělivost a vstřícnost při zasvěcování nováčků do světa obytňáků. Díky moc!
 

Nejčtenější

Prodloužený víkend Jihomoravský kraj

30. 9. 2020

CESTUJEME PO ČECHÁCH

13. 8. 2020

Zrušení veletrhu For Caravan!

10. 3. 2020

Kategorie

Archív

Naše tipy na nejkrásnější cesty

Hledáte nejlepší destinace, kam vyrazit se svým obytným vozem? Máme pro vás tipy na nejlepší dovolenou, známe nejkrásnější místa, kam lze zajet po čtyřech kolech. Ať jezdíte rádi za sluníčkem, za mořem nebo do hor, u nás najdete bezvadné tipy na cesty. Využijte našeho užitečného pomocníka na cesty, kterého píšeme společně s našimi zákazníky. 

Asistence online
Pojištění na cestách
Kam Vyrazit
Rady na cesty
powered by Kentico / designed by Face Up