Car - Star / obytné vozy
Hyundai Centrum Praha s.r.o.
Českobrodská 42
190 12  Praha 9 - Dolní Počernice
Tel.: +420 703 585 806
E-mail: recepce@car-star.cz

Z našeho blogu

Cesta pana Kece

Cesta pana Kece
kategorie cestování
datum 1. 6. 2017
Pan Kec nám píše:

Výlet Giro d`Italia 2017
 
S přáteli jsme se vypravili na jeden z vrcholů letošní cyklistické sezóny, stý ročník závodu Giro d`Italia.
Rozhodli jsme se jet obytným autem od společnosti Car-Star, která nám nabídla skvělé podmínky. Po převzetí krásného, fungl nového auta jsme naložili věci a vyrazili směr Itálie.
První dva dny jsme strávili v Livignu a pak už jsme to nasměrovali do hor, do Bormia a na letošní vrchol závodu, legendární průsmyk Stelvio. Vyšlápli jsme si Passo Gavia i zmíněné Stelvio, zafandili závodníkům a přesunuli se do Cavalese, kam směřoval i celý peloton. Další den jsme se dojeli podívat na cíl etapy v Canazei a na závěr zájezdu ještě projeli průsmyk Passo Pordoi, kde jsme naposledy zafandili závodníkům. Pak už jsme vyrazili směr Praha.
Byl to krásný týden, plný úžasných zážitků a obytné auto od Car-Star byla skvělá volba. Už se moc těšíme na příští ročník a doufáme, že se nám ho podaří zvládnout ve stejné pohodě. Děkujeme společnosti Car-Star, bylo to opravdu epické. :)


My také děkujeme!

Nejčtenější

Prodloužený víkend Jihomoravský kraj

30. 9. 2020

CESTUJEME PO ČECHÁCH

13. 8. 2020

Zrušení veletrhu For Caravan!

10. 3. 2020

Kategorie

Archív

Naše tipy na nejkrásnější cesty

Hledáte nejlepší destinace, kam vyrazit se svým obytným vozem? Máme pro vás tipy na nejlepší dovolenou, známe nejkrásnější místa, kam lze zajet po čtyřech kolech. Ať jezdíte rádi za sluníčkem, za mořem nebo do hor, u nás najdete bezvadné tipy na cesty. Využijte našeho užitečného pomocníka na cesty, kterého píšeme společně s našimi zákazníky. 

Asistence online
Pojištění na cestách
Kam Vyrazit
Rady na cesty
powered by Kentico / designed by Face Up